podobná díla k My...takoví, jací jsme


Hoodně osobní a dooost čerstvé...jedna z mála co je věnováno...Bambulce...
přidáno 07.03.2009
hodnoceno 7
čteno 1875(18)
posláno 0
Snad trochu ke cti podzimu,ale není to skoro vůbec o něm...zase se v tom motá moc dalších efektů...jako letní vzpomínky atp....Snad se bude líbit a najde pochopení :-)
přidáno 20.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1806(18)
posláno 0
Napsaná 21.března 2011 :)
přidáno 11.04.2011
hodnoceno 7
čteno 1490(23)
posláno 0
Bez rýmu. Z reality. Průběh lásky.
přidáno 06.05.2011
hodnoceno 8
čteno 1832(22)
posláno 0
je 2:10 a mě napadaj takový hlouposti.. Pozor na ego a sobeckost!!! To všechno ničí
přidáno 26.12.2008
hodnoceno 4
čteno 1540(12)
posláno 0
přidáno 10.01.2010
hodnoceno 6
čteno 1778(18)
posláno 0
... dej jí jistotu, že je jediná.
přidáno 15.08.2011
hodnoceno 7
čteno 1765(18)
posláno 0
trošku mě zarazilo, že můžu přidat jen jedno dílo za den =D a to jsem vás chtěla zahltit =) no nic...tohle je docela nedávný počin =)
přidáno 16.07.2009
hodnoceno 4
čteno 1545(17)
posláno 0
...vím, že to bude těžký a vím, že to jen málokdy dodržim... ale i tak... před ním brečet nehodlám :)
přidáno 20.08.2010
hodnoceno 3
čteno 1568(15)
posláno 0
...byla bych vděčná za komentáře:)
přidáno 20.09.2009
hodnoceno 2
čteno 1398(19)
posláno 0
Jedna z mých básní...snad se bude líbit,poprvé něco uveřejňuji,tak jsem zvědavá na reakce...Hlavně upřímně,ráda si přečtu jakoukoliv kritiku
přidáno 05.06.2011
hodnoceno 7
čteno 1780(25)
posláno 0
(Zd.) Srdcový král
přidáno 21.01.2009
hodnoceno 11
čteno 2040(20)
posláno 0
co je sen? a co realita? :) ani se mi nechce věřit, že jsem na psance od listopadu nevložila jedinou báseň, tak tu máte jednu pro radost:) snad někoho potěší...*
přidáno 27.02.2010
hodnoceno 8
čteno 2294(41)
posláno 0
nevoním, necítím, nechutnám...
přidáno 23.07.2009
hodnoceno 5
čteno 1809(28)
posláno 0
...---...---...---
přidáno 12.10.2010
hodnoceno 5
čteno 1875(25)
posláno 0
to jsem...a taky zmatená, zaneprázdněná, dojatá, sentimentální, unavená, strhaná, veselá, zblázněná, protivná, vzteklá... ....
přidáno 22.12.2007
hodnoceno 9
čteno 1786(41)
posláno 0
přidáno 23.01.2009
hodnoceno 5
čteno 1441(20)
posláno 0
nevím.už nevím.
přidáno 08.03.2010
hodnoceno 7
čteno 2269(31)
posláno 0
1|2|3|4
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming