|
Nedělní meditace...
|
|
"čury mury"...podzim čaruje:)...a já se tak ráda procházím...
(věnováno)
|
|
*krátce*
|
|
***
|
|
a já chci jaro...
|
|
|
|
taky cítíte to jaro v kostech? :)
|
|
|
|
berme to jako záminku...
|
|
nečekaně:D
|
|
některé okamžiky dýchají
|
|
na procházce s imaginární básnířkou
|
|
jaro jakoby už klepalo na srdce?
|
|
původně to měla být báseň čístě podzimní, ale nějak se mi tam ta láska zase zamíchala..... snad to nevadí(?):-)
P.S. napsáno v Solné jeskyni (zasvěcený pochopí:-)
|
|
taková zvláštní nálada... a tohle vypučelo... do mrazu...
|
|
zdlouhavě a stejně jako loni
|
|
|
|
to jsem si dnes přivezl
|
|
trochu nadčasová :)
|
|
... jedna z ledna ...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )

