|
|
|
|
|
báseň plná rýmu a krásných obratů zakončená povídkovou úvahou
|
|
tak schválně...
|
|
|
|
Má druhá, rok 2011, když jsem chtěl usměrnit, povzbudit, nabudit
|
|
|
|
jak by to asi dopadlo kdyby se něco takového stalo ...:)
|
|
nedalo mi to a musel sem zveršovat pár postřehů z včerejší olomoucké demonstrace proti imigraci :)
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=mCluJ1jhYQk&feature=related
jen pro ni a pro nikoho jiného
|
|
|
|
...možná se vrátíme...celí siví...
|
|
...má keců jak Palacký.
Ranní vlakovice.
|
|
Nevím, zůstane nepochopena?
|
|
Vopruz, sanfranciskej styl.
|


