Kategorie : všechny

Andělská
přidáno 22.08.2021
hodnoceno 6
čteno 1044(13)
posláno 0
Druhý pokus o haiku opět nevyšel ...
přidáno 20.08.2021
hodnoceno 7
čteno 999(13)
posláno 0
Pamatuji si ji z Vikštejna. Bylo to mé úplně první čtení a byl jsem nervózní jak prase.
přidáno 19.08.2021
hodnoceno 1
čteno 686(6)
posláno 0
Krev se nezapře a ve většině případů požaduje spřízněnou duši na společnou cestu životem. Tak snad to Marušce dobře dopadne a namluví si nějakého fešného myslivečka.
přidáno 18.08.2021
hodnoceno 2
čteno 769(8)
posláno 0
Představa, respektive to jak si myslíme že věci jsou vede k tomu, že často žijeme více v hlavě než v realitě. Snaha zbavit se těchto v hlavě vytvořených filtrů může vést k vidění Světa takového jaký je.
přidáno 18.08.2021
hodnoceno 0
čteno 891(7)
posláno 0
přidáno 16.08.2021
hodnoceno 1
čteno 970(9)
posláno 0
Posoutěžní k Foto inspirace 4/2021
přidáno 16.08.2021
hodnoceno 8
čteno 963(15)
posláno 0
přidáno 14.08.2021
hodnoceno 6
čteno 927(16)
posláno 0
Tyhle kněžky lásky mohou mužům připravit nemilé překvapení, ale to už je pozdě naříkat. Inu ta chvilka radosti může být velmi draze zaplacena.
přidáno 13.08.2021
hodnoceno 2
čteno 793(6)
posláno 0
Fantaskní satira.
přidáno 13.08.2021
hodnoceno 0
čteno 718(2)
posláno 0
Na motivy coolness dramatiky a Petera Marbra
přidáno 12.08.2021
hodnoceno 1
čteno 904(6)
posláno 0
Neboj...
přidáno 12.08.2021
hodnoceno 2
čteno 1057(8)
posláno 0
O hluboké lásce a šlechtické cti.
přidáno 11.08.2021
hodnoceno 1
čteno 707(4)
posláno 0
přidáno 10.08.2021
hodnoceno 4
čteno 968(18)
posláno 0
https://www.youtube.com/watch?v=tTXd90pVjCg
přidáno 08.08.2021
hodnoceno 6
čteno 923(11)
posláno 0
přidáno 08.08.2021
hodnoceno 2
čteno 985(7)
posláno 0
Moje asi nejfeminističtější dílo. Článek popisující fiktivní feministický román „Zženilé obyvately klárské“ líčící postmatriarchální společnost. Inspiroval mě popis románu Egalia's Daughters.
přidáno 08.08.2021
hodnoceno 2
čteno 1014(4)
posláno 0
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :
mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming