|
Minulost je mrtvá, budoucnost je nejistá. Jediné, co máme, je tady a teď
|
|
Přeber si každý, jak chceš sám.
|
|
Původní název byl "Báseň, která na Liter nepatří", protože byla někomu věnována do osobního vlastnictví. :) Nicméně.. Liter tu není, takže raritovat tu budu častěji.. :D
|
|
Na tomhle světě se nezabíjí jen lidí, ale i city.....
|
|
...
|
|
***
|
|
Já... miluji
|
|
Možná ji někdo četl na Literu... pro začátek... ;)
|
|
Zavři oči a běž dál...
|
|
Nechci, abys zas odešel...
|
|
Noc je nebezpečná...
|
|
Teď už stačí jen najít tu správnou skládku...Jak prosté, že?
(stále ještě přispívám na liter.cz)
|
|
/ Báje o vzniku souhvězdí./
|
|
Pro mě je moje zlatíčko mou definicí lásky:o)
|
|
Dámy pochopí...:o))
|
|
já vím já vím já vím...zoufalá láska, je ale pořád jenom láska...(starší básnička plná vzpomínek...jen se neptejte jak to nakonec skončilo:)
|
|
Člověk si jednou zaryje podpatek mezi dlažební kostky a rozmlátí si kolena...a hned je z toho absurní povídka ...:o))
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Vladan :Jak ve svých sci-fi a fantasy povídkách, tak ve svých úvahách má velice zajímavé témata...

