|
... a pořád mi to nějak nejde
|
|
....
|
|
Je v mí hlavě....
|
|
..černé opozitum k básničce "Tralalák" (na Literu) .. Něco jako velmi ukecané mlčení.. :)
|
|
... říkaj´ .... někteří ...
|
|
... jsem jaká jsem ...
|
|
...
|
|
LENCE - baletce na hřbitově polámaných hraček
|
|
LENCE - Která neuměla létat / ... a ti kdo mají smutnou opici - tak by neměli pít " Dočesná Žatec 2.9.2006 "
|
|
Prvně to byla povídka do školy, ale myslím, že nebude vadit, když ji sem dám :-)
|
|
buch buch buch buch
|
|
***
|
|
... poslední
|
|
...
|
|
Nejsou náhodou v armádach polní kuráti? Co tam dělají,hlásaji vojákum NEZABIJEŠ?
|
|
.... po mých stopách jde
|
|
o smyslu života
|
|
Použil jsem názvy některých knížek T. Pratchetta a co mě napadlo, to jsem napsal. Interpunkce chybí zcela úmyslně.
|
|
...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...

