|
Jedna šuplíkovka, ale chtěla bych znát váš názor jestli to dopast až do konce nebo ne:) děkuji
|
|
|
|
Září 2009
|
|
|
|
V Praze už nechci nikdy žít, čtyři měsíce mi bohatě stačily.
|
|
musela jsem, ten film mě poznamenal! Pouštím to ze sebe, ššš, ššš ...radši se na te film koukněte sami...kdo ví, ví, kdo ne nic nepovím, protože byste přišli o ten zážitek;)
|
|
Vše co je použito, je použito správně. Každá nesmyslná věta, slovo i použitý čas
|
|
|
|
|
|
Tak, po hodně dlouhé době pobídka.
Autor: já a kamarad Afain
pls komentáře :-), dík
|
|
Ohlédněme se každý za svým životem, čerpala jsem z vyprávění kamaráda.
|
|
Ty jsi neuvěřitelný prase. Seš prase je ti to jasný? No asi jo a proč vlastně? Vlítnout na nějakou bez gumy. Zbláznil ses?
|
|
|
|
Věnováno kamarádovi, který si v životě prožil "své"....
|
|
měla jsem problém...
Pozn.: Problém vyřešen ;)
|
|
blíženci prominou...
|
|
né né, není to nic latinského, jen se to tváří tak intelektuálsky...možná je to jediné rozumné na tom zbytku...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
CzechJack» narozeniny
gabkin [18], Black Martinsha [18], Verena [18], Ridgid [18], sad.dreamer [18], Redkiller [16], geezr [8], Agapios [7], sklepmistr_původní [2]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Adrianne Nesser :jsem ráda, že tu je, protože to co píše...je ze života a nikdo to neumí podat lehčeji:) dík adri:)

