|
|
|
pozor milí minimalisté a ateisté - něco pro vás!! :) ;)
|
|
|
|
|
|
Něco jako báseň
|
|
2010
|
|
.. je jaro :) ... taky to cítíte?
|
|
..Trápí mě pět ranních probuzení v týdnu...čekací doba na dny, které mě neskutečně naplňují štěstím a láskou..každý na něco čeká a musí se prát pro to, by mu bylo přáno :-)
|
|
to k tomu patří. Po speedu to lidem zůstává, při přívalech endorfinů. Prej.
|
|
|
|
nic a všechno. Tak jako vždycky a tak, jak to mám ve zvyku. Rubrika naprosto neschodná s pointou, která vlastně neexistuje. haha.
|
|
|
|
Něco jako báseň
|
|
|
|
když se jí díváš (v představách) do očí..
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sof182 [15], slecnaJulie [15], jedenjenda23 [14], kočičák [13], Danny [13], bludička [12], maxmilian.horak [12], elementarnicas [9], Nana [8], ViLyam [6]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Makyna :Vycházející hvězda české poezie... Pokud se odvážíš a vydáš sbírku (a dáš mi vědět, že se tak stalo:-)), budu určitě mezi prvními, kdo si ji koupí... :-)

