|
Sedím v knajpě a tak nějak mě něco napadlo.
Vloženo z mobilu, takže nic moc úprava.
|
|
|
|
Dostala jsem roli v divadelní hře a poněkud to nezvládám spolu se školou.... Jedno na úkor druhého...
|
|
mlč.
|
|
Vstoupil do jejího pokoje...
|
|
|
|
|
|
|
|
preferuji historii před alegorií, jak řekl profesor tolkien. u alegorie jsme vedeni autorovým záměrem, s nímž můžeme či nemusíme souhlasit. ovšem historie se dá aplikovat jakkoli.
|
|
v nás věty
|
|
Šuplíkovka z vlakového nádraží, doslova
|
|
|
|
|
|
výkřik za druhé? Za sebe? Vím já? Za nás všechny!
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Mlsna [16], WerushkaMerglova [15], equin [15], Hloubal [11]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)


