|
Možná jsem pitomá pacifistka... ale ten klavír by mi nedal spát...
|
|
aneb jak to zařídila příroda...se neubráníte...a proč taky? :-)
|
|
slabé začátky....
|
|
škoda slov na anotaci.....
|
|
text k rapové písničce o prostovlasém hrdinovy naší populární hudby.
|
|
možná spíše miniatura... ale od ní se liší tím, že neobjevuje žádnou převratnou myšlenku... pouze pocit...
|
|
Co dokáže zvednout náladu Vám?
|
|
Už jste někdy měli pocit, že se z něčeho zblázníte? Já jo, ale teď už jsem na to vyzrála! S trochou správné filozofie se dá totiž zvládnout všechno (třeba i učení se na zápočet z matematiky:o)
|
|
Za zrcadlem nejsou skřítci, ale mrtvé ryby...
|
|
jedna ke zvýšení spotřební daně z lihu...
|
|
noc je černobílá přikrývka iluzí...*
|
|
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
|
|
Je to spíš takové zamyšlení, na které budu čekat vaše názory a odpovědi na otázky :)
|
|
dle skutečných událostí, které se nestaly, nebo staly úplně jinak
|
|
No jo, ani nevim esli je to pohadka, al epsis je to pohadka nez text pisne....
|
|
|
|
po půlroční pauze taky něco přihodím...;) L.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Vendys [17], Joe's garage [16], keson [16], Radka [16], Mía [16], Heroes Killer [14], triste [12], sused_darebak [3], Bosorka [2], Ravenwood CZ [2], _Li_ [1]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)


