|
|
|
O ztrátě matky, hřbitovním listí, šílenství, žalu ... a nelegální exhumaci.
|
|
Jsou věci, které nás mohou míjet. Naše sny, láska, štěstí... Ale co nás nemine, jsou kapky deště... /anglicky + volný překlad/.
|
|
.....trochu jiná....jen taková pitominka, co mě právě napadla :-)
|
|
a možná spíš přemítání.. o cestě člověka muže
|
|
Použil jsem názvy některých knížek T. Pratchetta a co mě napadlo, to jsem napsal. Interpunkce chybí zcela úmyslně.
|
|
|
|
Původně sloh do školy, nakonec jsem si to rozmyslela a napsala jsem jiný :-)
|
|
menší hovadina..tohle se fakt stalo,naštěstí ne mě:)
|
|
Mělo by to být jako píseň... na kytaru...
|
|
Jak to tak člověku bloudí hlavou v půl třetí ráno....
|
|
... vzpomínka na krásný letní podvečer
|
|
Tak tohle je moje oblíbená...jestli se tak dá vůbec mluvit o vlastním výtvoru.
Mám k tomu osobní vztah:-)
|
|
...
|
|
všesměrný tok myšlenek. (vřele doporučuji nečíst)
|
|
jarní romantika
|
|
*
|
|
Můj starý zápisek z deníčku. O příteli, který se tehdy jen stěhoval. Dnes při tragické nehodě odešel navždy. Snad jsem to dobře zařadil do kategorie.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sarazin [18], milancholik [17], saly89 [17], CDStrojvedouci [15], BrS [14], dilada [12], Dark [9], Vorejs [8], tomaskral [5], Šťáňa [4], lll.5222 [2]» řekli o sobě
Severak řekl o Ronald Reagan :Ronald Reagan - muž, který se nebojí šokovat.


