|
Smyčka, co plete si lid, z provazů politiky.
|
|
nebo soli?
|
|
jnom tak, co mě napadalo
|
|
svata pravda (jak pro koho)
|
|
|
|
Jana.
|
|
|
|
půlnoční chmury
|
|
Starší pokus o písňový text. Takto je příliš stereotypní, zkoušela jsem upravit, mám různé verze s refrénem, ale pořád to není ono. Proto prosím o názor čtenáře, kteří mají s písněmi zkušenost... ale samozřejmě i ostatní :).
|
|
Možná se vám to líbit nebude, ale možná bude.Možná mi věřit budete, ale možná ne.Tenhle příběh je inspirovaný mojí pravou zkušeností.Je to moje durhá povídka, takže snad budete schovívaví :D
|
|
... i s křídly je to někdy těžké
|
|
|
|
není tam pravidelnost, možná se tam spousta věcí nehodí....ale je to pocitovka.
|
|
Kakofonní píseň inspirována divadlem Semafor (Šišlala).
|
|
...na pokraji ..
|
|
...
|
|
|
|
Pokus o volný verš.
(první sloka je velmi inspirována písní)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
charogne [18], *-_-* [13], Teenka [12], Scatta [11], Dutohlav [10], terezka.03 [5], el26 [2]» řekli o sobě
slnečnica řekla o DDD :Majster "vesmírnej poetiky". Vždy, keď čítam Jeho verše, akoby som sa na okamih dotkla hviezd. Skutočný zážitok, ďakujem, pán D. ;)

