přidáno 28.08.2008
hodnoceno 2
čteno 1246(14)
posláno 0
Bylo jí sotva 12 let. Oslovil ji jako první. Překvapivě odpověděla na oslovení: "Ahoj". Kolik Ti je? Ptá se jí. 17 odpověděla mu hbitě. Pedofil mírně zklamaný věkem nevěřícně kroutí hlavou a dívá se dál na fotku. Potom napíše: "Na 17 vypadáš hodně mladě". Dívka mu na to odpoví: " njn". Zklamaný pedofil se opět ptá: "Nevadí ti můj věk? Je mi 30". Překvapením byla i rychlá odpověď: "Ne". Překvapení bylo mmohem více. Malá lolitka se začíná svěřovat: "Lhala jsem Ti, je mi 12. Doufám, že se nehněváš". Muž odvětil: "V žádném případě". Očka se mu rozzářila jako velké slunce.

Maličká lolitka začíná se svým plánem. Píše mu že je moc pěkný a ptá se, odkud je. Když zjistí, že bydlí ve stejném městě jako ona, pokračuje: "Líbim se Ti taky? Jak moc? Povídej mi o sobě".

Pedofil odpovídá na otázky s radostí. Už má svůj úlovek, ale ještě neví, že je na omylu a obklopen lží. Navzájem si povídají o zálibách a pedofil začíná zacházet do intimností. Malá lolitka s malým ostychem odpovídá. Pedofil pokračuje v otázkách. Najednou je pedofil zaražen otázkou od lolitky Denisy: "Dáme sex po netu?" ptá se ho... Čeká na reakci. Pedofil je zaražen a ptá se jak. Denisa, Tak se jmenuje mladičká lolitka, odpoví: "Piš mi co by jsi semnou dělal, kdybys byl u mne". Ještě mu dodala u čeho má své vypravění rozvinout. Pedofil celý nadšený o takový zájem začíná psát. Rozepsal se co by dělal s malou lolitkou. Denisa ho povzbuzuje odpověďmi: "Piš dál, pokračuj". Po skončení pedofilova vyprávění se jí ptá jak by se jí to takhle líbilo. Odpověď zazněla. Denisa se ptá pedofila zda ji nechce živě. Pedofil nic netuší, odpovídá se souhlasem a už si zjišťuje nejbližší možný termín. Po chvíli povídaní lolitka řekne: "Bude lepší si jen psát". To pedofila naštvalo, ale nedal to znát. Rozloučí se, je pozdě večer.

Pedofil uvažuje, kde udělal chybu a nedá mu to spát. Píše lolitce, že by jí chtěl živě a je jen na ní kdy se uvidí. S očekáváním na odpověd usíná. Ráno se opět setkají na internetu. Pozdraví se a Denisa se hned ptá: "Dáme sex po netu?". Pedofil odpoví, že ne. Asi si myslí, že malá Denisa začne škemrat. Kupodivu není hloupá a píše svou otazku znova. Povzbuzuje ho, říká že je v tom hodně dobrý. "Tak dáme?". Pedofil sice odpoví že ne, ale pomalu začíná. Začíná psát své vyprávění a lolitka ho opet povzbuzuje. Během vyprávění pedofil napiše lolitce ať taky neco napíše. Lolitka mu odpovídá, že příště. Pedofil pokračuje natěšený ve svém vyprávění. Asi po pěti minutách se rozhovor ukončí. Denisa odešla. Dostala rozum? Asi...

Rozum nemá že si takto zahrává. Po chvíli přichází Denisa s tím, že je jí z něj blbě a že jí má nechat napokoji. Pedofil nechápajíc píše, že je ulhaná a jak na ní kašle. Naštvaný odchazí z netu.

Denisa měla štěstí, ale kdo ví, zda se pedofil nechystá právě na vás...
přidáno 25.09.2008 - 19:03
Poslední dva odstavce...... nezapadají mi do příběhu..... chtělo by to nějaký vygradovaný konec... a ne příběh useknout a hodit tam poučení... to bychom si mohli vzít i z příběhu...a ne tak násilně...
přidáno 30.08.2008 - 19:49
Tak tohle mne moc nezaujalo. Snad příště-promiň.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Pedofil : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Prvá noc
Předchozí dílo autora : Jsi...

» nováčci
Elliot III.
» narozeniny
valemart [16], ela [15], Zorik [12], MichalP [11], Klaun [7]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersApple MacBook

Na skvělém Macbooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku