![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Hezke ten zaver na takovy povzdechovy ton /tak nevim/ :)
lidus: Jsem v Brně do pátku, tak se můžeme nějak domluvit :)
journeyman: jé, to je škoda, tak někdy příště a rozhodně mi nezapomeň napsat, až budeš mít další čtení...
-hm. uz tu mame i komercni sdeleni - jo? :D
Pozdravuj Sašu. Já jsem do osmi ve škole.
P.S. mám pro tebe zázvor!!! :-D
P.S. mám pro tebe zázvor!!! :-D
Sakra, já mám ten den čtení v Mínus Trojce :/
jednou jsem si mnoha večírky nechal čistit duši...
pomohlo to...
na chvilku.
Básnička je hezká
pomohlo to...
na chvilku.
Básnička je hezká
Vítr mi rozfoukal písmenka.
Skrz únavu k tomu pronikám,
pak bez novin si lehnu tam...
...prý kam.
Do nikam.
Hezky to napsalas
Skrz únavu k tomu pronikám,
pak bez novin si lehnu tam...
...prý kam.
Do nikam.
Hezky to napsalas
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o kryndy :Kryndy... Tady asi bez komentáře. Stejně nevim, jak ten náš sesterskej vztah vyjádřit takhle černý na bílým.. My víme a to je hlavní :-)


