![]() |
komentáře k dílům uživatele :
slavek: Jj, už jsem zas kousek nadatlila. Az to pujde, vložim další část.
Je to slaboch a svině. Neunes, že ho pustila k vodě. Je to ješita, těch je třeba se obávat. Je silnější díky němu. Díky nepřátelům získáváme vnitřní sílu. Objevil se tu zbloudilej čtenář. Pro dnešek končim.
Dobře analyzuje sebe a ostatní. Přijmout se se svými slabostmi - s tím souhlasím. Jé Hort... Průser. Už jsem chtěla končit ale musim pokračovat, to se nedá jinak.
Po delší pauze jsem ráda, že mohu pokračovat. Konečně se mu postavila. Je dobrá.
Vždy překvapíš změnou směru. Černá je bílou a Bílá zase černou. Vítám zvrat v prospěch belanů.
Nine: Tak on příběh ještě nekončí :). Všechno ma svůj smysl. Není to samoúčelné. Diky, ze pokračuješ v četbě.
Cos mi to provedla? Já jsem chtěla Horta. Tenhle? No nevim jestli udělala dobře. Moc se mi nezamlouvá. Pokračování příště, měj se.
To jí moc nepřeju, aby jí začal utvářet Plamínek. Já myslím ale, že se nedá.
Ten začátek jsem čekala, za to ten konec mě překvapil. Jdu pokračovat s otevřenou pusou.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
vomix [15], Yanille [13], verystrangerman [13], jeden [12], Lenora [12], ENDY1306 [8], Luisa [8]» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.


