2110.gif
datum 21.06.2014
ying-yang 28, muž, Ostrava
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 03.05.2016 - 11:07
komentářů7
Ginnare: čajíček :D
přidáno 03.05.2016 - 08:01
komentářů7
silná káva :-)
přidáno 26.04.2016 - 13:52
komentářů6
Je v ní zvláštní tíha, a přece je lehká. Líbí se mi.
přidáno 20.04.2016 - 15:59
komentářů13
povedené
přidáno 09.04.2016 - 17:12
komentářů6
takhle bych si definici něhy nepředstavoval, ale budiž :-) těžkost si vyjádřila nádherně, celkově pointu každé myšlenky si výborně popsala. Líbí se mi to.
přidáno 09.04.2016 - 07:17
komentářů6
Krásně napsáno. Takovej ten obrázek, co zůstává viset v hlavě. Jenom jsi mi připomněla, že podběl už letos asi nenasuším :-)
přidáno 06.04.2016 - 13:26
komentářů6
Obrazotvorně a originalitou moc pěkné :-) Jen ještě to velké "P" ;-) /Ale vím, že jsi tu kdysi psala něco o svých poetických pravidlech ... ;-) /
přidáno 05.04.2016 - 23:02
komentářů6
Ginnare: díky... míváme tady takové :)
přidáno 05.04.2016 - 15:54
komentářů6
moc se mi líbí představa ospalého střapatého slunce (podbělu), co kouká jako vyoraná myška :-)
přidáno 26.03.2016 - 14:28
komentářů5
Mamka: Asi nie, pretože haiku vyjadruje (a vykresluje) atmosféru a nie prípadnú nádej, ale radšej, nech sa k tomu vyjadrí Lucka, ako autorka.

Báseň tú atmosféru zachytáva skvelo, ale u Teba to nie je nič nové pod Slnkom, takže za mňa super. *
přidáno 26.03.2016 - 11:14
komentářů5
Mě se tam naopak ta šedá hodí... Nevidím v tom ani tak tmu tmoucí, ale spíš ušmudlanou šeď "okna do duše" a vzdálenou naději, že i přes všechnu tu špínu světa svítá obyčejné žití ;-)
přidáno 26.03.2016 - 10:25
komentářů5
Vidím v tom naději nového dne. Jen teda mně k půlnoci pasuje spíš černá, ale proč ne.
přidáno 26.03.2016 - 08:51
komentářů5
Nebylo by tam lepší konečně?
přidáno 26.03.2016 - 07:25
komentářů5
Příjemná představa.
přidáno 22.03.2016 - 08:33
komentářů17
škoda... na to mé IQ nestačí... mým vrcholem je azbuka :-)
přidáno 20.03.2016 - 20:11
komentářů17
A42: To jsem ráda - ale občas jsou fakt dost matoucí, protože pro shluky hlásek které se čtou specifickým způsobem máš jen jeden znak. Ale zase třeba takové ŋ krásně vyjadřuje co má vyjadřovat.
přidáno 20.03.2016 - 19:07
komentářů17
casa.de.locos: Nekoukat na latinku a číst v těch znacích byla právě větší zábava. :-)
přidáno 20.03.2016 - 14:50
komentářů17
No, jeto každopádně zajímavé, ale nebýt toho přepisu do latinky, asi bych to nerozluštila.
přidáno 20.03.2016 - 11:33
komentářů17
Moc zajimave...
přidáno 20.03.2016 - 11:33
komentářů17
Singularis: s miji lamavou znalosti azbuky jsem si fak uzil :D
1 ... 22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36 ... 59
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming