|
Všechno v životě třech mladých lidí vypadalo skvěle. Ach, to ano, vypadalo. To se změnilo, když jeden z nich, jednoho rána zmizel. A nikdo krom jeho bratra a přítelkyně, si nepamatoval jeho existenci.
|
|
|
|
|
|
Můj depresivní hokus-pokus, pokud se bude líbit, tak bude pokračování, a pokud nebude, tak stejně pokračování udělám, protože už ho mám v hlavě! :)
|
|
Třetí a poslední část "Zpátky ke kořenům". Příběh bude pokračovat, ale s jinými názvy :)
|
|
|
|
|
|
|
|
Báseň popisuje následky poškození čelního laloku
|
|
každý z nás to jistě zažil když někomu důvěřoval a ten dotyčný mu pak podkopnul nohy...
|
|
Nešťastný a šedivý odraz světa v očích člověka.
|
|
|
|
|
|
|
|
Prostě mi scházíš
|
|
pročítám
|
|
Moje úplně první povídka. Vznikla jednoho smutného večera, kdy venku lilo jako z konve a mě se zastesklo po lásce.
|
|
...
|

