|
Trochu všeobecná úvaha o ľuďoch a o ľudstve. Budúcnosť držíme vo vlastných rukách.
|
|
Jsem nic, jsem nikdo, ale přezto Tvoje.
|
|
Neměli bychom žít jen z minulosti, ale dívat se do budoucnosti...
|
|
|
|
|
|
Ano má.
|
|
|
|
|
|
taky jedna z těch prvních....
|
|
/sbohem minulosti, která mně tak neodbytně pronásleduješ na každém kroku/. Troška zimní deprese z roku 2005/2006
|
|
|
|
|
|
.. opravdu umění?
|
|
|
|
Všechno si moc dobře rozhodněte, co se týče lásky. Nerozcházejte se, pokud ho jen trochu milujete, pak to děsně bolí, když už vás nechce zpět
|
|
|
|
je to jen taková improvizace kdy se píše co zrovna člověka napadne...
|
|
|
|
to má být báseň
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)


