|
Motto povídky : Fantazie je místo kde se rodí sny, tak běž a žij svůj sen.
|
|
Motto povídky : Fantazie je místo kde se rodí sny, tak běž a žij svůj sen.
|
|
...nevim...kam to zařadit.....neni to o lásce...
|
|
Nečtěte to, tančete to.
|
|
další povídka, pls komentíky.
|
|
.........
|
|
a co když přijde nečekaně?
|
|
|
|
Inspirace: věta z písničky Byrana Adamse-Everythink I do...původně to mělo být úplně o něčem jiném, ale už se nedá nic dělat...:-D
|
|
Stačilo si přát jednu jedinou věc a všechno mohlo být vyřešené bez problémů. Proč to jen muselo být to, co chtěl ze všeho nejmíň?
|
|
"Znovu milovat znamená,že se srdce vysmívá rozumu." Théodore de Banville. "Všechno, co vidíme nebo v co věříme, je jen pouhým snem ve snu." E.A.Poe
|
|
nepředstavujte si nic drastického, vždyť válka může být i srandovní.
|
|
..........
|
|
Kapitola 5
...asi takhle by to mělo správně vypadat (ještě chybí odsazení prvních řádků, ale to by bylo na dlouho)
|
|
Kapitola 4
|
|
Kapitoly 1 a 2
|
|
Kapitola 6
|
|
Kapitola 3
|
|
Kapitola 7 ...tak a končí zásoba hotových kapitol, další už záleží jen na tom, jak moc se mi bude nebo nebude chtít psát...
|

