Kategorie všechny

Motto povídky : Fantazie je místo kde se rodí sny, tak běž a žij svůj sen.
přidáno 27.09.2007
hodnoceno 1
čteno 1766(15)
posláno 0
Motto povídky : Fantazie je místo kde se rodí sny, tak běž a žij svůj sen.
přidáno 28.09.2007
hodnoceno 1
čteno 1709(17)
posláno 0
malé veršování
přidáno 17.04.2009
hodnoceno 1
čteno 1670(10)
posláno 0
...nevim...kam to zařadit.....neni to o lásce...
přidáno 23.08.2008
hodnoceno 1
čteno 1507(14)
posláno 0
Nečtěte to, tančete to.
přidáno 21.12.2007
hodnoceno 1
čteno 2009(21)
posláno 0
další povídka, pls komentíky.
přidáno 14.11.2007
hodnoceno 1
čteno 3940(13)
posláno 0
.........
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1839(15)
posláno 0
a co když přijde nečekaně?
přidáno 22.02.2008
hodnoceno 1
čteno 1480(11)
posláno 0
Inspirace: věta z písničky Byrana Adamse-Everythink I do...původně to mělo být úplně o něčem jiném, ale už se nedá nic dělat...:-D
přidáno 01.01.2008
hodnoceno 1
čteno 1709(11)
posláno 0
Stačilo si přát jednu jedinou věc a všechno mohlo být vyřešené bez problémů. Proč to jen muselo být to, co chtěl ze všeho nejmíň?
přidáno 02.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1695(18)
posláno 0
"Znovu milovat znamená,že se srdce vysmívá rozumu." Théodore de Banville. "Všechno, co vidíme nebo v co věříme, je jen pouhým snem ve snu." E.A.Poe
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1238(6)
posláno 0
nepředstavujte si nic drastického, vždyť válka může být i srandovní.
přidáno 13.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1493(9)
posláno 0
..........
přidáno 22.12.2007
hodnoceno 1
čteno 1837(12)
posláno 0
Kapitola 5 ...asi takhle by to mělo správně vypadat (ještě chybí odsazení prvních řádků, ale to by bylo na dlouho)
přidáno 27.04.2008
hodnoceno 1
čteno 1325(6)
posláno 0
Kapitola 4
přidáno 25.04.2008
hodnoceno 1
čteno 1268(6)
posláno 0
Kapitoly 1 a 2
přidáno 13.04.2008
hodnoceno 1
čteno 1457(13)
posláno 0
Kapitola 6
přidáno 28.04.2008
hodnoceno 1
čteno 1243(3)
posláno 0
Kapitola 3
přidáno 24.04.2008
hodnoceno 1
čteno 1204(6)
posláno 0
Kapitola 7 ...tak a končí zásoba hotových kapitol, další už záleží jen na tom, jak moc se mi bude nebo nebude chtít psát...
přidáno 29.04.2008
hodnoceno 1
čteno 1405(4)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming