|
Aliterace.
Poprosím čtenáře, aby to brali s lehkostí. Toto dílo jsem psal 25.12.2023. když jsem byl v nemocnici a potřeboval se jaksi zabavit. Prosím, berte to s nadhledem. Nikoho tím nechci urážet, či ponižovat. Jsou to jen nevinné hrátky se slovy. (:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
šmvv praha.
|
|
Moju prvú báseň na Psanci venujem mojej BFF Leluši :)
|
|
tato je dost stará, řekl bych i 15 let
|
|
|
|
Tohle je začátek. Psala jsem to v době, kdy jsme spolu začínaly. Chodily s propletenýma rukama a usmívaly se jedna na druhou.
|
|
|
|
Přátelství, plány na pomoc Africe a láska.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
měla to být báseň o Peru
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Severka řekla o prostějanek :Janinka ;) skvělá kamarádka, básnířka, měsíček...mé černé svědomí...se kterým jsem zažila spoustu legrace...děkuji ti za to že jsi...;) šálilálilááááá....

