|
Toto je příběh co se mi dnes stal. Je v něm trochu ironie a divnejch vysvětlování, takže tak... :D
|
|
Je libo pohádku? (údajně na téma "a taková to byla láska")
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Když jsem opilej píšu skoro vždycky o duze... tahle se mi ale snad i povedla...
|
|
|
|
|
|
|
|
momentální absurditka
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

