|
|
|
|
|
Náhodou jsem objevila jeden starý sešit, který byl psán v letech 1951-53
|
|
|
|
|
|
Nemám tušení zdalipak je to podle literárních žánrů doopravdy óda, ale psala jsem zcela intuitivně a spontálně jak samotný název tak obsah. Po dopsání jsem již nepřemýšlela jestli to změnit nebo ne. Název prostě patří k obsahu jenž má, opět lehce depresivní hlava dokonale vyplodila
|
|
|
|
bez komentáře
|
|
Napsáno pro Fuck cancer. Osobní příběh. Velmi osobní.
|
|
|
|
Můžu si k cynickému nepříteli dovolit cynický přístup ?(někdy je nutné bodnout z lásky k celku)
|
|
jak se momentálně cítím..
|
|
...
|
|
...
|
|
|
|
|
|
?
|
|
duševní grafiti
|
|
14 dní po překonané manželské krizi ..... 2 měsíce před rozvodem :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Singularis řekla o mannaz :Moudrá a rozumná spisovatelka. Umí se zamyslet a v jejích dílech lze vypozorovat životní zkušenosti stejně jako pocity v prchavých okamžicích. Má trpělivost a dokáže dotáhnout do konce i dlouhý román. Jsem jí vděčný za pozornost věnovanou mým dílům i za komentáře k nim.

