|
.
|
|
|
|
Láska je mocná čarodějka...
|
|
Pohádka, když je ta zima
|
|
po delší pauze nové dílko
|
|
|
|
Můj první pokus o psané slovo
|
|
Madono! Ty černá děvko! volal jsem do tmy, která mě bičovala hořkými kapkami samoty a porážky...ale přesto vítězství.
|
|
taková zase maličkost
|
|
|
|
|
|
Jde to i anglicky. A pokud jde zamilovat se do někoho koho neznáte, nepromluvili jste s ní a spatříte ji tak pětkrát během jedinýho dne a pak už nikdy, tak pak je i trochu zamilovaná. Snad to neni poznat.
|
|
My všichni proti celýmu světu...
|
|
|
|
Starší tvorba
|
|
Už starší dílko... Nebudu ho opravovat ani přepisovat, házim to sem tak, jak jse to pasla před třemi lety...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**

