|
Omlouvám se za některé hovorovější výrazy. Ale líbilo se mi to tam víc:). Jinak je to o jednom klukovi, který mě hodně zklamal...
|
|
Je to blbost, ale má to jistý hlubší smysl, no uznej...:)
|
|
záškoláctví v čechách
|
|
Vánoce, jaké byste zažít nechtěli..
|
|
Už jenom to, že On... je On...
|
|
Vážně nebylo o čem psát
|
|
Možná mám zvrácený nápady ale podle mě by člověk kterej doopravdy miluje měl dokázat i zabít...
|
|
|
|
Každý den člověk potkává spoustu lidí, ale jen někteří se mu dostanou pod kůži.
|
|
|
|
|
|
bez toho se neda
|
|
Povídka ze života.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".

