Kategorie všechny

přidáno 06.07.2009
hodnoceno 2
čteno 1563(12)
posláno 0
-
přidáno 05.12.2007
hodnoceno 2
čteno 1719(14)
posláno 0
napsaná,už dávno ,ale po dlouhé době nalezená ....
přidáno 06.12.2009
hodnoceno 2
čteno 1648(25)
posláno 0
Další výplod..trošku teď smutním, tak snad proto.....
přidáno 17.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1789(14)
posláno 0
laska
přidáno 24.01.2009
hodnoceno 2
čteno 1926(23)
posláno 0
Pro něj :-((
přidáno 04.03.2009
hodnoceno 2
čteno 2125(21)
posláno 0
přidáno 21.11.2009
hodnoceno 2
čteno 1823(21)
posláno 0
Po dešti se vždycky vyjasní.-)
přidáno 28.04.2008
hodnoceno 2
čteno 2042(13)
posláno 0
-
přidáno 26.01.2010
hodnoceno 2
čteno 1422(8)
posláno 0
Doporučuji číst hodně pomalu a nejlíp šeptem. Tak mi to zní nejlíp. A musím se omluvit všem, kterým takto znechucuji den..;-)
přidáno 03.09.2009
hodnoceno 2
čteno 2365(22)
posláno 0
Ze sbírky: "Uvadlá květena"
přidáno 10.03.2008
hodnoceno 2
čteno 1737(8)
posláno 0
další z mých psychonálad
přidáno 16.10.2008
hodnoceno 2
čteno 1629(9)
posláno 0
Ingredience: budeme potřebovat novoroční šampáňo tří zim a tři novoroční opice, alkoholu za nespočetně peněz, nepočítaně opileckých toulek po dědině, zdravou dávkou všeobecné nasranosti a dále ochucujeme bezpředmětným blábolením dle potřeby.
přidáno 08.02.2009
hodnoceno 2
čteno 1590(11)
posláno 0
Na každej rozprávke je kúsok pravdy. Myslím, že každý máme jeden z nasledujúcich príbehov za sebou alebo pred sebou. Alebo sa mýlim? Nemá snáď každý z nás príbeh o krásnej princeznej a odvážnom princovi zapísaný hlboko vo svojom srdci ? Prosím o komentáre :)
přidáno 08.10.2009
hodnoceno 2
čteno 6688(13)
posláno 0
tak nevím
přidáno 20.12.2008
hodnoceno 2
čteno 2038(18)
posláno 0
už starší básnička
přidáno 07.01.2010
hodnoceno 2
čteno 1509(9)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming