|
Básnička o ničem.
|
|
Inspirováno 3 prožitými roky na mé škole...již nás opustilo deset lidí...co bude za rok? Kdo ví...
|
|
aneb volný tok myšlenek
|
|
|
|
O tom, jak až náhlé vytržení ze stereotypu pomohlo vztahu dvou lidí, žijících jen svými zájmy.
|
|
a pozdě již bylo
|
|
tahle báseň vznikla jako mnoho dalších... na zadané téma formou sázky...
|
|
: aneb dnešní okupace světa elektronickými vymoženostmi.
|
|
.. a vše hned vypadá jinak
|
|
Chvilková depilace mozku ;) - jen experiment, ani se mi to nelíbí.
|
|
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
|
|
No na tuhle povídku se asi nejvíce hodí,že všechno zlé je k nečemu dobré.Doufám,že se vám bude líbit a piště pls komentáře:-)
|
|
..................
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)


