Kategorie všechny

Básnička o ničem.
přidáno 22.05.2009
hodnoceno 2
čteno 1737(19)
posláno 0
Inspirováno 3 prožitými roky na mé škole...již nás opustilo deset lidí...co bude za rok? Kdo ví...
přidáno 27.12.2008
hodnoceno 2
čteno 1744(11)
posláno 0
aneb volný tok myšlenek
přidáno 13.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1964(8)
posláno 0
O tom, jak až náhlé vytržení ze stereotypu pomohlo vztahu dvou lidí, žijících jen svými zájmy.
přidáno 05.12.2007
hodnoceno 2
čteno 1412(11)
posláno 0
a pozdě již bylo
přidáno 18.11.2008
hodnoceno 2
čteno 1444(11)
posláno 0
***
přidáno 08.01.2009
hodnoceno 2
čteno 1799(15)
posláno 0
tahle báseň vznikla jako mnoho dalších... na zadané téma formou sázky...
přidáno 07.07.2009
hodnoceno 2
čteno 1775(13)
posláno 0
: aneb dnešní okupace světa elektronickými vymoženostmi.
přidáno 11.11.2008
hodnoceno 2
čteno 2370(8)
posláno 0
.. a vše hned vypadá jinak
přidáno 30.11.2008
hodnoceno 2
čteno 1445(8)
posláno 0
..
přidáno 30.05.2009
hodnoceno 2
čteno 1923(15)
posláno 0
Chvilková depilace mozku ;) - jen experiment, ani se mi to nelíbí.
přidáno 14.11.2009
hodnoceno 2
čteno 1485(24)
posláno 0
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
přidáno 21.04.2008
hodnoceno 2
čteno 2096(16)
posláno 0
přidáno 04.06.2009
hodnoceno 2
čteno 2023(16)
posláno 0
slátanina jako vždy...
přidáno 05.05.2009
hodnoceno 2
čteno 1586(14)
posláno 0
No na tuhle povídku se asi nejvíce hodí,že všechno zlé je k nečemu dobré.Doufám,že se vám bude líbit a piště pls komentáře:-)
přidáno 12.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1341(9)
posláno 0
přidáno 25.08.2009
hodnoceno 2
čteno 1724(13)
posláno 0
..................
přidáno 23.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1543(14)
posláno 0
Bylo to v Dětmarovicích v elektrárně
přidáno 12.04.2008
hodnoceno 2
čteno 1805(16)
posláno 0
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :
mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming