|
Jednou byla taková nálada... Chtěla jsem prostě někomu vyjádřit city. Spíš JÍ, Praze.:o)
|
|
čas je pouhé prozatím....
|
|
Modlitba za přítele, který mě opustil.
|
|
:-( :-) :´-( :-)) ... ;-)
|
|
|
|
...
|
|
|
|
Asi volný verš... kdo se v tom má vyznat.
Nebo jen pár slov.
|
|
|
|
pokaždé jiná..
|
|
...a mohla's být se mnou šťaastná...
|
|
Psala jsem o svých pocitech, doufám, že se to povedlo.
|
|
|
|
|
|
|
|
nevím, jen takový pokus...nápad...:-)
|
|
|
|
..
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

