|
Jsou věci, které nás mohou míjet. Naše sny, láska, štěstí... Ale co nás nemine, jsou kapky deště... /anglicky + volný překlad/.
|
|
...
|
|
|
|
...
|
|
Tuhle věc jsem původně dala na liter, ale mám ji ráda, tak ji vložím i sem.
|
|
Název předpovídá milostnou zápalku,nic takového tam není :-D Taková spíš omluvná...;-)
|
|
O nevšedním setkání dvou lidí, o čem všem může někdo snít... Pokračování bude zítra;-)
|
|
patřili ten večer jen nám...
|
|
|
|
...
|
|
...............když má člověk v duši mraky, napadají ho různé věci ....naštěstí nakonec vždycky vyjde slunce ...:-)
|
|
|
|
|
|
|

