|
|
|
Když člověk miluje, je všecko ještě smysluplnější. (Paulo Coelho, Alchymista)
|
|
|
|
Anotace: Roi Soleil
|
|
|
|
Honzova část pokračuje...
|
|
Původně sloh do školy, nakonec jsem si to rozmyslela a napsala jsem jiný :-)
|
|
the pain in my heart is stronger than me. I can't believe that I am live yet.
|
|
Nevím jestli se to dá nazvat jako "filozofická báseň".
|
|
Parta kamarádů e vydá na výlet do opuštěného domu, kde zažijou nezapomenutelný zážitek.
|
|
|
|
|
|
Starší tvorba- napsáno srdcem- za každý komentář budu vděčná
|
|
jen sepsala..dalo by se říci
|
|
O rostlině užitečné a opojné. Ženy jsou takové :-)
|
|
pohádka na dobrou noc :-)
|
|
šanson
|
|
klišé.. až moc autobiografický
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
lidus řekla o prostějanek :Měsíc. Občas moje externí paměť ( :-) ). A člověk, co mě drží víceméně nohama na zemi. A tak :-)


