|
kratší povídka, ale bylo sní docela dost práce...doufám, že se bude líbit
|
|
mám, proč si lidí vážit ...
|
|
|
|
aneb jak se všecko zbláznilo.
|
|
...
|
|
|
|
pocitová, pořád mě inspiruje(š) ;-P
|
|
lehce falešná
|
|
Lacrimosa dies ille.
|
|
|
|
sladký nádech cukr mívá..do tváře ti horko žene ruměnec..
|
|
Také věříte na svůj "smolný den"? O jednom takovém vypráví tato povídka...
|
|
Snad neskončíš stejně.
|
|
|
|
Originál: http://www.mvj.cz/2009/poezie/lide/uvnitr-chladu/
|
|
...moje první a poslední "báseň"...psala jsem ji asi před rokem a půl...je to prostě pocitovka...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Meluzina řekla o loner :Myslím, že kvůli muži, který dokáže napsat takovou poezii stojí ženě za to obléct jen lehkou krajku a roztančit jeho představivost. :)

