Kategorie všechny

...nevím, co napsat ....
přidáno 29.04.2008
hodnoceno 2
čteno 1883(14)
posláno 0
Takže rozhodl jsem se sem dát pokračování této povídky... Většina z vás si asi první díl nepamatuje, ale třeba si ho přečtete znova :)... A protože jste si minule stěžovali, že to je krátké, máte tu hned dva díly najednou ^_^
přidáno 29.04.2008
hodnoceno 2
čteno 1385(7)
posláno 0
Příběh jednoho večera s neobvyklým koncem
přidáno 20.11.2007
hodnoceno 2
čteno 1601(15)
posláno 0
Nedokončený text inspirovaný tehdejší konverzací
přidáno 13.01.2010
hodnoceno 2
čteno 2043(13)
posláno 0
A takhle to dopadá.
přidáno 22.09.2009
hodnoceno 2
čteno 1965(12)
posláno 0
přidáno 29.08.2008
hodnoceno 2
čteno 1430(8)
posláno 0
až bude PO
přidáno 02.09.2009
hodnoceno 2
čteno 2052(20)
posláno 0
prijde mi to jak moje prvni "basnicka"...po strasne dlouhe dobe sem "neco" stvorila...prijdu si posledni dobou zvlastne...nejak sve pocity nepobiram..nebo je neumim vyjadrit..
přidáno 06.07.2009
hodnoceno 2
čteno 1599(11)
posláno 0
Psala jsem to ve škole, tak to tak prosím berte... Lotty..
přidáno 15.11.2007
hodnoceno 2
čteno 1447(14)
posláno 0
...o smutku a smrti, o lásce a stesku...o nás...
přidáno 09.01.2009
hodnoceno 2
čteno 1956(13)
posláno 0
přidáno 11.12.2008
hodnoceno 2
čteno 1604(21)
posláno 0
má růžově malovaná....hloupost
přidáno 18.01.2009
hodnoceno 2
čteno 1836(13)
posláno 0
...........jsem já ....
přidáno 07.03.2008
hodnoceno 2
čteno 1819(13)
posláno 0
... ach ta touha, jít za něčím novým a pak to smrt utne a je to zase stejné ...
přidáno 05.02.2009
hodnoceno 2
čteno 1502(14)
posláno 0
... tak to asi je ...
přidáno 26.03.2009
hodnoceno 2
čteno 1613(11)
posláno 0
....
přidáno 06.12.2008
hodnoceno 2
čteno 1750(17)
posláno 0
přidáno 09.01.2009
hodnoceno 2
čteno 1724(16)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming