|
Takže rozhodl jsem se sem dát pokračování této povídky... Většina z vás si asi první díl nepamatuje, ale třeba si ho přečtete znova :)... A protože jste si minule stěžovali, že to je krátké, máte tu hned dva díly najednou ^_^
|
|
Příběh jednoho večera s neobvyklým koncem
|
|
|
|
Nedokončený text inspirovaný tehdejší konverzací
|
|
A takhle to dopadá.
|
|
až bude PO
|
|
prijde mi to jak moje prvni "basnicka"...po strasne dlouhe dobe sem "neco" stvorila...prijdu si posledni dobou zvlastne...nejak sve pocity nepobiram..nebo je neumim vyjadrit..
|
|
Psala jsem to ve škole, tak to tak prosím berte... Lotty..
|
|
|
|
...o smutku a smrti, o lásce a stesku...o nás...
|
|
|
|
|
|
má růžově malovaná....hloupost
|
|
... ach ta touha, jít za něčím novým a pak to smrt utne a je to zase stejné ...
|
|
... tak to asi je ...
|
|
....
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Homér řekl o TualKraplak :Ztratila se na bleším trhu.

