|
|
|
|
|
bez mapy ...
|
|
|
|
|
|
|
|
dá se v tom hledat, když je chuť. dá se s tím nesouhlasit, když je chuť. dá se to pochopit, když je chuť.
|
|
jen slova co se ze mě neřízeně vysypala..
|
|
V náruči podzimu a melancholii zbytků imprese se potácím, hledám, a nemám klid
|
|
.
|
|
všem dobrejm lidem
|
|
|
|
čekám na lásku
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=NU1La7k-ajs http://www.youtube.com/watch?v=P2D8epuXla8 http://www.youtube.com/watch?v=aQVz6vuNq7s
|
|
...... dá se vážit L Á S K A ?????
|
|
i would like to know...
|
|
Původně to měla být smutná báseň, ale pak jsem zaslechl jednu písničku a všechno bylo jinak. Refrén té písničky jsem použil na konec....prostě mi tam tak nějak pasoval.....tak snad mi to odpustíte.
E
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF

