|
|
|
|
|
|
|
Aneb dědičný hřích II.
|
|
|
|
jak přestat?
|
|
Přesun z pismáku, tam červenec 2012, trochu kontextu ... poprvé jsem se přihlásila na liter v r.2007; původní anotace: další hraní si se slovíčky - logiku v tom nehledejte
|
|
|
|
|
|
|
|
Jedna ze starých básní kterou jsem náhodou vyštrachal :)
|
|
oslovovala mě Death.on.line
a super se s ní mrdalo
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )

