|
|
|
Taková rychle napsaná...
|
|
|
|
|
|
...................................................................................................
|
|
|
|
Včera jsem se zdeptal básní, tak schválně co dneska :)
|
|
Nemám slov ...
|
|
|
|
|
|
…(http://youtu.be/u2gPBstnWxw ) kartáček, pyžamo, ani modlitební knížka to však nejsou
|
|
|
|
Nejsme tady sami? Aneb neradno se posmívat tomu, čemu nerozumíme, jen proto, že rozumět nechceme.
|
|
Každý týden napíšu jednu příhodu co se mi za týden stala,kdo chce ať čte co nového mne potkalo a nakolik mne to vyděsilo. (První tři povídky vložím první ti dny)
|
|
- i tak se prý cítí!
|
|
Poslední díl povídání, postřehů a fotografií z prvního čtyřdenního pobytu.
|
|
|

