|
|
|
...je to jed potřebnej k životu...
|
|
Reakce na nenávist vůči holubům a hluboký nesouhlas s jejich nehumánní likvidací
|
|
už dlouho sem si říkal že všichni píšou o drogách,ale prezentují je jako "sračky" a navíc mě pár lidí nutilo psát optimisticky tak tady to je.:D trochu kontroverze neuškodí.:D :)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
...
|
|
|
|
...
|
|
líbí
|
|
|
|
Trochu jsem si zkoušel líčení
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se

