|
|
|
"Já bych nechtěl bejt věc, celej život jenom na něco čekat." - reakce na čekající vagony na nástupišti
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
poslouchal jsem písničky z filmu o Jánošíkovi, i z muzikálu Na skle maľované, i z Liétajúceho Cypriána a dál....? o pár řádků níže.. :-)
..mám tam totiž pokrevní kořeny..
|
|
Pisu bez hacku a carek tak se mad tim nepozastavujte . . :))
|
|
Nová píseň. Bez hudby.
|
|
|
|
lituji
|
|
|
|
Moudrost pro dnešní den.
|
|
|
|
otevřela jsem po sto letech notebook , proto je to psané z háčky _
A nema to s basnickou nic spolecnyho.
|
|
...není to provokace, ale zřízená deformace
|
|
Ze sbírky - Lovci lidí.
Poodhalíme zde pevně střežená vrátka u jednoho z nejzvláštnějších povolání co znám... Ano, řeč je o revizorech.
|

