|
Napsáno převážně v Nepálu, kdyby to někoho zajímalo.
|
|
Cejtim
|
|
potkávám
|
|
tak jo. výjimečně pozitivní. venku je krásně, Praha je krásná, celej svět je boží a krásnej a...!
|
|
|
|
|
|
Občas, když padají hvězdy, dávejte pozor (co si přejete)!
|
|
|
|
Někdy nevím,co si myslet...
|
|
Hluboký les, opuštěný dům a pravda, před kterou se nelze skrýt.
|
|
|
|
...tak hodně štěstí
|
|
|
|
Ahoj lidičkové.
U tohohle díla pravděpodobně bude mnoho negativní kritiky, protože víc klišé na jednom místě už být nemůže.
Nevím, co chci říct a nechci mlčet...
Tohle dílo je o tom, jak jsem se snažila vžít do řadového pěšáka.
|
|
ujistit
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).

