Kategorie všechny

přidáno 30.04.2019
hodnoceno 3
čteno 1233(8)
posláno 0
...
přidáno 10.09.2015
hodnoceno 3
čteno 889(10)
posláno 0
už se blíží, vim to a Ty taky...
přidáno 09.06.2013
hodnoceno 3
čteno 1245(7)
posláno 0
..ne nadarmo se říká, čas to spraví :) vše je pomíjivé, radost, smutek, vira...Věřit ve chvíli, věřit v další chvíle bychom v tu chvíli asi měli :)
přidáno 05.05.2012
hodnoceno 3
čteno 1277(5)
posláno 0
přidáno 22.02.2026
hodnoceno 3
čteno 109(8)
posláno 0
Vzdálená budoucnost, avšak přesto blízká naší současnosti. Vždyť čeho se bojíme? Sami sebe? Ne? Tak čeho? Toho co bylo? Pochybuji. Co je? Co bude? Možná.
přidáno 06.04.2015
hodnoceno 3
čteno 965(7)
posláno 0
přidáno 23.08.2013
hodnoceno 3
čteno 1490(17)
posláno 0
S těmi slovy jsem se jednou probudila.
přidáno 21.09.2017
hodnoceno 3
čteno 1506(15)
posláno 0
omluvte gramatiku a mé zvláštní pseudo-umělecké projevy/prostředky Hodně štěstí při čtení přeje Sid
přidáno 26.12.2013
hodnoceno 3
čteno 1252(10)
posláno 0
Druhá anglická báseň :) P.S.: Doufám, že aspoň malinko dává smysl ;) Inspirace: http://www.youtube.com/watch?v=0habxsuXW4g http://www.youtube.com/watch?v=fBSAPY2ZqZM http://www.youtube.com/watch?v=rOdFB32_n50
přidáno 07.04.2011
hodnoceno 3
čteno 2063(18)
posláno 0
Jeden starší fejetonek z dob, kdy bývalý ministr školství Dobeš schválil zákon o školním "obědě"
přidáno 12.06.2012
hodnoceno 3
čteno 1592(9)
posláno 0
Áno, bola v denníku, ale chcem ju zaradiť do zbierky.
přidáno 25.01.2014
hodnoceno 3
čteno 1509(9)
posláno 0
Jednou jsem sem už tento román vkládala, ale opět se k němu vracím :) Pod jiným názvem, již je trochu :D promyšlený, takže snad budou k tomu i další kapitoly. Synopse: "Zdá se jí o něm každou noc. Je milý, krásný, sympatický. Opravdu to jsou ale jen sny, nebo za nimi stojí v pozadí něco víc? Byla jen náhoda, že jí tehdy v nemocnici okouzlil? co má za tajemství? Má se ho zeptat, ráda by, má to ale háček. On je už dva roky mimo tento svět."
přidáno 09.11.2014
hodnoceno 3
čteno 1367(10)
posláno 0
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Nikytu řekla o korálek :
Moc milá, sympatická a srdečná osůbka, s kterou se dá bavit prakticky o čemkoliv. Píše moc krásné básně a píše vždy od srdce. Rozhodně stojí za přečtení. :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming