|
opakuju to pořád, chemii neojebeš
|
|
|
|
záblesk
|
|
|
|
...
|
|
stín hledám
|
|
Hledání všeho je tak vzdálené,že nevidíme že to co hledáme je často na našem nosu.V tomto případě , autor pochybuje o svém já jako o síti bez ok.Tedy že ví že žádné já není,přesto není schopen si to uvědomit do nejpodrobnějších detailů.Květ je zde ono uvědomění si vlastního bytí.Stejně tak ví že hledat to,znamená ztratit to a nehledat to znamená nenajít to.
|
|
Po dovolené mně začala nějak vysychat inspirace. Nevím...
|
|
|
|
Spadané listí
|
|
HNĚV..
|
|
(znamená, že zahreje srdce)
|
|
2009
|
|
|
|
o skarabeovi
|
|
někde jsem to slyšela tak jsem ji vam tady napsala
|
|
|
|
jako skákající hopík, nahoře - dole - nahoře - dole ... a není na tom zbla smutku.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany

