|
co v moci..
|
|
|
|
Prostě někde je Bosňák a někde je Dalamánek. Jak je to Česko malé a přitom tak velké a krásné :-D
Na základě skutečné události,....báseň níže.
|
|
Boty dělaj člověka.
|
|
Blíží se půlnoc, další horor ve dvou větách. :)
|
|
Pásmo, řekl bych... A abych pravdu řekl, nemohl jsem přijít na žádnej název... Takže soutěž, zkuste ho vymyslet... Výherce dostane mé vřelé díky :D (Tak se teda vomlouvám, že jsem si to nakonec vybral sám)
|
|
...
|
|
Ľúbostná báseň do časáku o autách... haluz, há? Haha! ;)
|
|
Dlouhá a vykřičená.
|
|
|
|
Komu se zodpovídá Brabec?
|
|
Životní zklamání
|
|
|
|
Poslední dobou si uvědomuju co všechno jsem v minulosti dělala špatně a co jsem mohla udělat jinak
|
|
|
|
Moje první povídka a mnichu Bratru Vavřincovi.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o pocitová :slecna pocitova. :) jedna mejch oblibenejch basnirek. hlavne pro tu poezii zivota, o ktery pisee. proste clovek moji dimenze. FREEDOM peAce LOVE


