|
Zas sem vložím jednu milostnou. Chvíli jsem teď nic nepsala ale už se do toho dostávám. Vím že to není žádný skvost ale i tak to sem dám
|
|
|
|
Ze sbírky: "Básně Nebásně" - Tahle je v podstatě jedna z prvních, co jsem snad vůbec napsal. Tudíž se omlouvám za ty ne moc originální rýmy, tenkrát mi to přišlo fajn... a i teď mi to připomene zajímavý životní období...
|
|
|
|
O půl vteřině mezi myšlenkou a klávesou Delete. O prázdném souboru, který váží víc než plný.
|
|
omlouvám se předem zy využití vulgárního slova, ale nechtělo se mi to napsat jinak...pochyboval jsem že by to vystihlo úplě přesně
|
|
|
|
|
|
|
|
Reminiscence na jeden krasny vecer
|
|
|
|
|
|
O bibliografických citacích. Výklad, místy možná sklouzávající k fejetonu
|
|
|

