|
není to sranda..
|
|
Něco mi říká, že bych se zrovna s dekadencí a symbolismem neměla moc ztotožňovat.... Ale co.... Všechno zlý je k něčemu dobrý a já jsem se konečně zbavila těch očí, co vidí na růži jen trny a zase na ní můžu vidět krásu a vůni květu.... Je čas jít dál. ;)
|
|
o kurvách a prohnilí lásce...
|
|
|
|
|
|
Na počest jednoho člověka, který je mi velmi blízký a trpí tou to nemocí...děkuji...
|
|
Jen krátká blbůstka
Co strašila v hlavě
Namísto učení
Psal jsem jí hravě...
|
|
:-)Když vyrazím občas za svým dlouholetým kamarádem Vraťou,většinou jedu z Ol. autobusem na Sv,Kopeček a potom asi pět km pěšky,přes hory a doly..A jelikož jdu vždycky kolem ZOO,tak i tenkrát jsem si vykračoval,a najednou mi přišla sms od Vrati-je to věčný srandista-prý že jestli jdu kolem Zoo,ať se zeptám na vrátnici,jestli by mi nepůjčili na víkend mravenečníka,že se mu doma rozmnožili mravenci, faraoni..Tak jsem si hned sedl v lese na lavičku, a napsal jsem mu toto..:-)
|
|
Tato esej nechť je mementem pro všecky. Jak cítíte, že máte za nekym jiť, neco zrobiť, kurva běžte. Zůstanou vám potem jen oči pro pláč jak ně.
|
|
|
|
někde v Kjótu
|
|
pro puritány lechtivější
|
|
Popis vzniku myšlenky o provedení pohybu a její cestou v mozku.
|
|
|
|
V této básni bych chtěla popsat to, že není lehké dospívat a že je v životě plno nástrah. A jen na vás záleží jak si povedete.....
|
|
More sokol,...
|
|
Zase tak trochu, ale opravdu jen mírně, erotické odhalování velmi častých myšlenek.
|
|
|
|
|
|
Já snad musím pokaždé někam jet, abych něco vymyslela :D
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

