Když ztratíš to co jsi miloval.
přidáno 25.03.2009
hodnoceno 3
čteno 1384(30)
posláno 0
Můžeš se mi smát, protože pláču,
můžeš říct svým přítelkyním,
kolikrát Jsem Tě prosil, abys zůstala
můžeš prožívat svou fantazii beze mne,
ale nikdy nebudeš vědět,
jak moc jsem Tě potřeboval.




Nejvíce člověk kterého milujete, dokáže zranit.
přidáno 09.05.2009 - 22:02
Svatá pravda. Ani ten největší nepřítel nedokáže ublížit tolik jako ti, které milujem...
přidáno 25.03.2009 - 23:04
Poslední věta má pro mě určitý význam tak, jak je.
Nebudu ji měnit ;)
přidáno 25.03.2009 - 16:08
Vcelku se mi líbila. Sice nepřinesla nic nového, ale stejně mě docela oslovila. Až na poslední podtržený řádek - příšerný slovosled a chybí tam čárka. I tak by to ale bylo kostrbaté.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Můžeš se mi smát, protože pláču. : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Demolice srdce

» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]
» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :
Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming