|
Správně má být ,,prasete", já vím, ale co už včíl ...... .
|
|
když víc nemůžu mít
|
|
Kdo pozná o kom-čem píši..?
|
|
Pohyb neuškodí.
|
|
tak přišel klid a odpuštění?
|
|
Mlčať Au.
|
|
S anděly se, i u psanců, v tento adventní čas roztrhl pytel (asi čertům), tak abych nezaostal...
|
|
vypadá to jako parafráze na Básníky,ale je to od srdce...
|
|
odemkla
|
|
|
|
Tuhle báseň věnuji naší milé kolegyni vanovaso.
|
|
|
|
|
|
|
|
Trošku hádanka, ale asi ne moc těžká.
|
|
Bádala jsem na netu po svých předcích. Tohle je výsledek.
|

