|
http://www.youtube.com/watch?v=QCHVDFp4wsI
|
|
P.S. prosím o příp. opravu češtiny ...
|
|
Napsáno jako rozloučení
|
|
|
|
To do dálky voláme jména smutných lásek
Abychom zapomněli na svá trápení
Prodáváme lacino hnědé vlasy krásek
Smějeme se a jsme tak trochu zvrácení.........
|
|
|
|
óóó tak lidská je člověčí touha
|
|
sdgfgh.......
|
|
poslední dobou zdá se mi několik způsobů všeho tu a tam nešťastných (psanci - ten druhý svět, ale i ten primární skutečný svět), přesto píšu o lásce - protože věřím v naději a věřím ve věčnost polibků...
|
|
Sedm malých povídek, které tvoří jednu skoropovídku. Když přetrpíte začátek, možná vás konec potěší. Možná, možná. :)
|
|
Teď jsem to více věnovala Melvinovi a Samaelovi.
|
|
bez anotace...
|
|
Beze smyslu, bez pointy.. příliš jednoduché..
stejně, jako já.. a kašlete na to.. protože jsem to já, ne vy ..
|
|
...pro vyjímečného človíčka, jehož lásku (i tu svou k němu) jsem nechala napospas osudu
|
|
|

