|
...je svoboda? , je možné ji ztratit, když nebyla nalezena ?...má cenu ji hledat? nebo je to jen křídla vyvolávající slovo rovnající se zvonečku na krku ovce...
|
|
Trochu dada :)
|
|
Trochu cesta..:)
|
|
Svět je hrozně chladnej, lidi na mě koukaj, mlčí, nevím co chtěj. Jen občas se někdo usměje, ale pak jde dál.
|
|
|
|
|
|
One je malé perverzátko, jelikož za tenhle typ poezie by jí na hodině katechismu vypláchli hubinu mýdlem.
|
|
|
|
kam zmizeli snílci,kam se vytratila romantika a slyší vůbec dnes někdo flétnu satyrovu???
|
|
Ne vždy co má stane se, ne každý osud se vyplní
|
|
Nevím,asi blbnu :)
|
|
|
|
/bezútěšně/
|
|
|
|
|
|
aneb absence lásky k sobě, červen 2005, 3:40 hod ráno
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Jamellie řekla o Dream :Určitě se přečtěte její příběhy, jsou napínavé, osobité a psané opravdu elegantním stylem. :) Věřím, že právě z téhle kamarádské holky bude jednou slavná spisovatelka. ;)

