|
|
|
L.Ch.
|
|
|
|
Bez anotace...
|
|
Inspirace z betonu.
|
|
nic není takový, jaký se zdá... protože pod povrchem se stejně každý ztratí...
|
|
Hodně "vodrbaný" téma, vzik této básně se váže k jedné diskuzi.
|
|
Láska je ohněm života,vítr je emocí.Kdo nepřikládá do vztahu polínka spláče nad vyhaslým osudem lásky.
|
|
|
|
mno popisovat nebudu ctete a zjistite :D jo a budu rada za komenty :D:D
|
|
Tak první školní den a už ze mě škola udělala básníka o lásce. Snad se bude líbit
|
|
Láska,smutek to je to co mě trápí......
|
|
|
|
Opět neočekávám žádnou pozitivní kritiku .. ale, někomu to chci dát přečíst.. :)
|
|
|
|
Žádáme stávkové výbory o organizování protestních demonstrací pouze za příznivého počasí. Zamrzá nám technika, děkujeme za pochopení. PČR.
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o DDD :mistr lehounkých črt co pokaždé tne do živého.

