|
|
|
....blbůstka o zamilovaných orgánech.... aneb odshora dolů
|
|
|
|
smutně nesmutný, neskutečně skutečný, osamělý medvídek :/
|
|
|
|
LDN... a mé vzpomínky na práci zde
|
|
16. 4. 2011
|
|
Tak jsem se konečně dokopala k videu a trochu umělečtějšímu zpracování. Snad se bude líbit!
|
|
|
|
|
|
Jak by to také mohlo vypadat...
|
|
|
|
|
|
|
|
K úvaze „Levice a pravice, aneb proč jsem volil Zemana“ vyslovil svůj odmítavý názor Kmotrov. Protože konkretizuje svůj nesouhlas do několika jasně stanovených bodů, můžeme o nich diskutovat. A jelikož je můj příspěvek trochu delší, vkládám ho jako samostatnou úvahu.
|
|
....
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF

