|
* * * * *
* * * * *
* * * * *
|
|
|
|
---bez anotace---
|
|
|
|
...
|
|
|
|
Co s člověkem udělá jedna myšlenka. Příváže si nás na pomyslné vodítko, a pak nás celý den vede álejí jisté emoce. Pak jen poezie vyjádří vše ostatní.
|
|
Mělo se to jmenovat Zima jde z hor II., jelikož už tu jednu zimu, co jde z hor mám, což jsem zjistil ze zdejšího vyhledávače, pak tedy jenže tudíž a prostě, nýbrž, jelikož, pakliže, poněvadž, pročež se to radši jmenuje Kuna.
|
|
|
|
Prepáčte mi, prosím... :(
|
|
|
|
|
|
Taková blbost,blbost z horka...:-)
|
|
|

