|
|
|
|
|
nechci se babrat s názvem, takže první dvě slova, co mě napadly....možná to patří spíš do deníku, nevím....jdu blít, vážení...ze sebe...
|
|
D.
|
|
|
|
Mám mrtvej mozek,takže sorry
|
|
|
|
O hostinském a hostovi během jednoho válečného dne...
|
|
|
|
|
|
Jde o mé vnitřní hovory, konflikt jistého cynismu a optimismu. Krátká noční práce, jen tak, abych se z toho nějak vypsal :)
|
|
archiv fb
|
|
|
|
dojmy z dnešního gogola v aréně
|
|
I mistr tesař se někdy utne a vyhlášený smilník občas přecení své síly a zklame.
|
|
|
|
stará šuplíkovka z pandemických dob. Náhodou jsem jí našel a pobavila mě, tak ji sdílím, ale rozhodně prosím neotevírám politickou ani zdravotnickou diskuzi.
|
|
Vím, že to má svoje chybky a tak prosím o upřímnou kritiku.
|
|
....
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sokolička řekla o milancholik :Naprosto skvělý člověk... Vždy mi dokáže zvednout náladu. Jeho verše a písně mi berou dech. Můj snivý poeta.:o)

